У межах останнього обміну до Києва привезли 58 тіл загиблих із «Азовсталі». Четверо з них, імовірно, служили в «Азові».

Про це повідомляє «Громадське», з посиланням на пресслужбу полку «Азов».

«Згідно з певними домовленостями, спочатку планувалося, що буде обмін 50 на 50 тіл загиблих військовослужбовців. Але на територію України вчора привезли 58 тіл із території заводу »Азовсталь«», — зазначили в «Азові».

Також у пресслужбі нагадали, що під час попереднього обміну в Україну доставили 162 тіла, з яких приблизно 40 «азовців». За попередньою інформацією, серед 58 тіл, привезених 9 червня, 4 — бійці полку «Азов».

У загоні спецпризначення  розповіли, що процесом упізнання тіл займається Патронатна служба полку «Азов».

" Вони зараз працюють разом із ветеранами полку «Азов», бійцями ССО «Азов Київ», також присутні судмедексперти. Допомагає Асоціація родин захисників «Азовсталі», яка надає родичам консультативну інформацію", — кажуть в пресслужбі.

І зауважують, що процес ідентифікації загиблих буде довгим та складним, адже у більшості випадків треба проводити процедуру ДНК.

Після ідентифікації усіх полеглих Героїв їх, незалежно від того, в яких підрозділах вони служили, планують поховати на Меморіалі загиблим героям «Азовсталі». Він буде зведений на схилах Дніпра.

«Це буде біля найбільшого прапора України, поруч із Меморіалом загиблих у Другій світовій війні. Поховання буде проходити в міру ідентифікування тіл загиблих і тільки за згодою батьків або близьких родичів», — пояснили в полку.

Читайте також:

ІА "Вголос": НОВИНИ