«Це останній лист мого чоловіка до мене, написаний ним 19 жовтня 2022 р. за день до його смерті, яка сталася в результаті прямого попадання від пострілу танка».

Такими словами Олена Коберник, вчителька ліцею «Просвіти» у Львові розпочала свою розповідь про останні слова свого чоловіка, бойового медика та вчителя початкових класів цього ж ліцею Олександра Коберника.

«Привіт, Сонечко! Щойно була можливість вийти в зону, звідки міг Тобі написати. Дякую Богові за життя, за Тебе і наших дітей. У нас увесь цей час було дуже важко. Вели бої. Позиції нашої роти були під постійними артобстрілами, мінами, танками та й з усього, з чого можна. Навіть раз літаками пройшлися. Наша позиція виявилася найскладнішою на тій ділянці. У суботу й неділю ми думали, що вже буде кінець нам. Але, дяка Богові, Він почув і зберіг нас! На позиціях нашої роти не було загиблих. Тільки поранені та контужені. У самого декілька днів проблеми зі слухом. А так все добре. Люблю Тебе сильно і скучаю! Обійми міцно дітей. Люблю їх», - написав військовослужбовець.

Нагадаємо, як повідомляв «Вголос», 20 жовтня у війні з російськими окупантами загинув львівський вчитель Олександр Коберник. Він також мав медичну освіту медбрата-масажиста та вчився на реабілітолога.

У школі його обожнювали і діти, і батьки. А також поважали колеги. 

28 лютого 2022 року вступив до лав Збройних сил України і пішов воювати з російськими загарбниками. 

ІА "Вголос": НОВИНИ