24 травня на Закарпатті двоє чоловіків, які хотіли незаконно перетнути кордон, напали на прикордонника, який їх виявив. Порушники відібрали у службовця зброю та змогли втекти до Румунії.

Про це повідомляє видання ZAXID.NET.

"Це відбулося на території Мукачівського прикордонного загону, коли співробітники прикордонної служби виявили порушників. Наразі проводиться розслідування, про інцидент повідомленні поліція, СБУ та Державне бюро розслідувань», – підтвердив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.


Про інцидент повідомив  журналіст Віталій Глагола. За його даними, на ділянці «ВПС Ділове» – ВІПС «Богдан» прикордонник, який зреагував на спрацювання сигнальної міни та помітив двох чоловіків, здійснив два попереджувальні постріли у повітря. Але чоловіки не зупинилися, а напали на службовця та, за даними журналіста, відібрали в нього пістолет «Форт 12 Р».

«Під час втечі порушники здійснили п'ять пострілів у бік прикордонника, але, на щастя, не влучили», – заявив Віталія Глагола.

Зазначається, що правопорушники змогли перетнути кордон України та Румунії. Триває слідство, правопорушників розшукують.

ІА "Вголос": НОВИНИ