Приміські маршрути №1001 та 184А змінять свою нумерацію. Так, ці автобуси прийняли до міської транспортної мережі.

Як йдеться на сайті міськради, відповідне рішення сьогодні, 3 грудня, ухвалив виконавчий комітет ЛМР.

Відомо, що зазначені маршрутки курсують до населених пунктів, які входять до Львівської міської територіальної громади – Рясне - Руське та Рудно.  

Зараз вони перевозять пасажирів за своїми звичними маршрутами, проте після того, як стануть міськими, їм змінять нумерацію. Крім того, одній із них частково змінять маршрут.

За словами начальника управління транспорту Ореста Олеськіва, маршрут №1001 курсуватиме під номером 90, а №184А – під номером 92. 

«Маршрути, які курсують до приєднаних громад, розпочинають свою нумерацію з цифри 9, тому будуть такі зміни», - пояснив Орест Олеськів.

Також майбутній маршрут №92 курсуватиме за частково зміненим маршрутом: у Львові кінцеву зупинку він матиме на вул. Дж.Вашингтона. 

«Оскільки цей маршрут на території міста дублює інші маршрути, прийнято рішення скорегувати його в частині курсування по Львову. Маршрут буде таким: Рудно - вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Патона – вул. Любінська – Університет – центр – вул. Личаківська – вул. Пасічна – вул. Дж.Вашингтона та у зворотному напрямі», - повідомив Орест Олеськів.

Маршрут №90, своєю чергою, курсуватиме за звичним маршрутом.

Читайте більше новин за посиланнями:

ІА "Вголос": НОВИНИ