Український дзюдоїст завоював «бронзу» на Олімпійському фестивалі в Баку.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Дзюдоїст Микита Голобородько, який виступає у ваговій категорії 50 кг, посів третє місце на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який в ці дні проходить в столиці Азербайджану Баку.

На шляху до бронзової медалі Микита здолав дзюдоїста з Іспанії, але поступився представнику Румунії.

«Втім, в сутичці за» бронзу «з дзюдоїстом з Італії наш юний олімпієць не втратив свого шансу піднятися на п'єдестал пошани престижних змагань Європи», - відзначили в НОК. Також сказано, що ця медаль стала 8-ю для України на ЄЮОФ-2019. Наразі наша команда має в активі 1 золоту, 2 срібних та 5 бронзових нагород.

Нагадаймо, контрольно-дисциплінарна і етична інстанція Європейського футбольного союзу покарала Українську асоціацію футболу за порушення під час матчу з Сербією.