Народний депутат України, член фракції БЮТ Степан Курпіль чув, що в.о. міністра внутрішніх справ Юрій Луценко та голова ЛОО ПРП Тарас Стецьків хочуть створити нову політичну силу.

Про це Курпіль повідомив на прес-конференції сьогодні.

За словами Курпіля, на рівні чуток він володіє інформацією, що Юрій Луценко, Тарас Стецьків, а також частина Української Народної Партії, Еко +25%, „Віче" мають намір створити нову політичну силу правоцентриського спрямування.

Він пояснив, що до неї мали б увійти ті партії, які не пройшли у Верховну Раду, а також окремі громадські об'єднання.

"Я не знаю наскільки це реально, бо ми бачимо, що нові партії викликають у народу алергію і саме ці партії не подолали 3% бар'єру до парламенту", - сказав Курпіль.

З іншого боку нардеп зауважив, що оскільки до партії увійдуть найпрезентабельніші "аутсайдери", то не виключено що ця ідея має шанс на успіх.

Прес тайм


ІА "Вголос": НОВИНИ