Сьогодні, 27 лютого, у межах компанії «Усвідомлений вибір – 2006» – «Політика цін і податків. Виведення зарплат із тіні» відбулося засідання медіа-клубу за участі експертів та аналітиків журналу «Економіст», організоване Громадянською мережею «Опора».

Група експертів представила свій аналіз передвиборчих програм партій та блоків. Експерт Вікторія Захарова зазначила, що основний висновок аналізу – відсутність конкретики у передвиборчих програмах.

«Ми проаналізували програми БЮТ, «Нашої України», «Не ТАК!», Блоку Литвина, «Пора–ПРП», Партії регіонів, КПУ, СПУ. Гасла цих програм, як і основні тези – це популізм. Аналіз законодавчої ініціативи цих сил показав, що перше місце за цим показником замають «Наша Україна», «Пора–ПРП»», – зазначила В. Захарова.

Окрім того, експерти зазначали, що в Україні велика кількість політичних партій через те, що назви партій не враховують програми. Так в програмі Партії регіонів немає положення про стимулювання розвитку регіонів, а в Блоку Литвина — немає стимулювання розвитку АПК.

ЗІК

ІА "Вголос": НОВИНИ