Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Анкара може стати посередником між Україною і Росією. Турецька сторона зацікавлена в тому, щоб в цьому регіоні встановився мир.

Про це повідомляє Hurriyet.

«Наша позиція тут ясна. Ми за мир у регіоні, особливо щодо кримських татар. Ми багато разів обговорювали ці питання з дружньою Росією, особливо з паном Путіним», - відповів Ердоган.

За його словами, Туреччина зацікавлена, щоб у регіоні встановився світ.

«З цього приводу буде посередництво, ми обговоримо це питання з ними. Ми хотіли б брати участь у розв'язанні цього питання, розвиваючи ці переговори як з Україною, так і з Путіним», - додав він.

Водночас як повідомляє РБК-Україна, сьогодні на ранковому брифінгу прессекретаря президента Росії Дмитра Пєскова попросили прокоментувати інформацію про те, що Туреччина нібито запропонувала провести у себе саміт щодо врегулювання ситуації на Донбасі за участю Володимира Зеленського та Володимира Путіна.

«Річ у тому, що Росія не є стороною конфлікту щодо Донбасу, і на такому саміті знайти шляхи вирішення проблеми буде неможливо. Стороною конфлікту є з одного боку Київ, а з іншого боку — представники самопроголошених республік», - додав Пєсков.

Нагадаємо, як заявила посол Німеччини в Україні, якщо Російська Федерація наважиться здійснити напад на Україну, то зазнає великих втрат.

Також, Олександр Лукашенко сказав, якщо Україна спробує вирішити конфлікт з Росією, Білорусь не залишиться осторонь

ІА "Вголос": НОВИНИ