У штабі операції Об'єднаних сил на Донбасі розповіли про стан українських військових, яких було поранено під час наступу окупаційних військ у вівторок, 18 лютого.

Про це повідомили у пресцентрі ООС.

Усім пораненим внаслідок бойових дій було надано першу медичну допомогу, всі своєчасно були відправлені до військового мобільного госпіталю.

«Наразі після медичного дообстеження, вони отримали відповідну хірургічну допомогу і готуються до евакуації в один із військово-медичних клінічних центрів за призначенням», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що загрози життю наших поранених військовослужбовців немає.

Нагадаємо, що зранку 18 лютого на окупованому Донбасі російські бойовики почали активний наступ на українські позиції.

Пізніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак на брифінгу за результатами засідання РНБО повідомив деталі бою на Донбасі.

ІА "Вголос": НОВИНИ