У четвер, 22 квітня, український футболіст Руслан Малиновський продовжив гольову феєрію в італійському чемпіонаті.

У матчі 32-го туру Серії А Малиновський на 26-й хвилині відзначився у воротах «Роми» та відкрив рахунок у матчі. Згодом команда з Бергамо мала ще кілька нагод, однак реалізувати їх не зуміла.

Українця замінили на 59-й хвилині. Замість нього вийшов Пашаліч. Згодом червону картку отримав Гозенс. «Аталанта» у меншості не зуміла втримати перевагу та пропустила – відзначився Крістанте. Протистояння закінчилося з рахунком 1:1.

У п’яти останніх матчах Малиновський тричі відзначився у воротах суперника. Загалом 27-річний українець цього сезону провів 30 поєдинків. На його рахунку 5 забитих м’ячів та 5 гольових передач. У грі проти «Рома» гравця збірної України визнали найкращим у матчі.

«Аталанта» не використала осічку «Мілана» та залишилась на третій позиції в чемпіонаті. За шість турів до кінця Серії А впевнено лідирує «Інтер» - 76 очок. «Мілан»набрав 66 балів, «Аталанта» - 65. «Ювентус» набрав теж 65 очок, а «Наполі» - 63.