Департамент економічної політики Львівської ОВА запрошує на акредитацію підприємства та волонтерські організації в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки.

Про це повідомили у Львівській ОВА.

"Алгоритм такий: волонтери отримують заявки від військових частин – збирають 50% вартості потреби – подають заявки до Львівської ОВА. Підприємство-виробник проходить акредитацію у Львівській ОВА – Львівська ОВА розглядає заявки та виділяє кошти для виробників продукції. У 2024 році на даний напрям ми передбачимо 5 мільйонів гривень. На одного учасника можуть бути надані не більше 300 тисяч гривень», – зазначив директор департаменту Степан Куйбіда.

Вимоги до підприємства, яке подає документи на акредитацію:

  • має статус юридичної особи або фізичної особи-підприємця із реєстрацією на території Львівської області;
  • не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків;
  • має досвід діяльності не менше 2 років, (у випадку виробництва дронів – 6 місяців);
  • має виробничі КВЕДи, які відповідають переліку товарів на закупівлю яких може надаватись безповоротна фінансова допомога в межах Завдання 12 Програми;
  • виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій).

Вимоги до волонтерської організації, яка подає документи на акредитацію:

1) має зареєстроване місцезнаходження/місце проживання на території Львівської області;

2) проводить відповідну діяльність не менше 1 року та має досвід реалізації соціальних та гуманітарних проєктів;

3) включена до Реєстру неприбуткових установ та організацій або має посвідчення волонтера. 

Пакет документів на акредитацію: 

- заява на акредитацію підприємства або волонтерської організації згідно із формою, визначеною в Додатку 4 до Завдання 12 цієї Програми;

- декларація доброчесності учасника згідно із формою, визначеною в Додатку 5 до Завдання 12 цієї Програми.

- довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів. (для виробничих підприємств)

- копії актів приймання – передачі гуманітарної/благодійної допомоги, які були здійснені волонтерською організацією протягом останніх 6 місяців (для волонтерських організацій).

Прийняття документів триває до кінця року. Документи учасникам слід подавати до Департаменту економічної політики за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 419.

«Таким чином ми в найкоротші терміни досягнемо одразу кількох важливих цілей: зміцнення обороноздатності, інституційна підтримка волонтерських організацій, підтримка національного виробника», – додав Степан Куйбіда.

Детально ознайомитись з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки, яка затверджена розпорядженням від 06.03.2024 №169/0/5-24ВА, можна за посиланням.

Контакти: [email protected]

Телефон: (032) 299-92-79

ІА "Вголос": НОВИНИ