Голова Комітету з питань оборони Антті Хаккянен заявив, що Фінляндія також повинна передати Україні бойові танки Leopard 2, якщо відповідне рішення ухвалять у Європі на ширшому рівні.

Про це повідомляє MTV Uutis.

Хаккянен переконаний, що кожна європейська країна повинна певною мірою брати участь у допомозі Україні.

«Якщо Європа почне давати танки Україні хоч на дюйм більше, Фінляндія повинна бути залучена. Звичайно, з нашим невеликим внеском, тому що наша власна обороноздатність завжди є пріоритетом для нас як прикордонної країни з Росією», – сказав він, додавши при цьому, що багато європейських країн мають більше можливостей щодо забезпечення бронетехнікою, ніж Фінляндія.

США днями оголосили, що постачатимуть Україні танки Bradley, а Німеччина – Marder. Днями Франція також заявила, що надасть Україні бойові легкі броньовані машини. Хаккянен вважає рішення дуже важливими.

«Під час загарбницької війни Росії Німеччина була небагатослівною щодо надання Україні танків. Через угоди щодо експорту озброєнь жодна інша країна не може надати Україні добротні танки Leopard, якщо Німеччина цього не прийме», – йдеться в матеріалі фінського видання.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ