6 грудня в Бахрейні відбулася передостання гонка сезону у Формулі-1 - Гран-прі.

Як повідомляє УНІАН, у Формулі-1 на Гран-прі Сахіра вперше в кар'єрі перемогу здобув пілот команди «Рейсинг Пойнт» Серхіо Перес.

Друге і третє місце розділили Естебан Окон з «Рено» і Ленс Стролл з «Рейсинг Пойнт».

А переможець Кубка конструкторів «Мерседес» ледь увійшов у десятку кращих. Дався взнаки коронавірус у чемпіона Льюїса Хемілтона.

Зразу після старту через покинув змагання один з лідерів сезону Макс Ферстаппен з «Ред Булл» та Шарль Леклер з «Феррарі».

Гран-прі Сахіра. Топ-10

1. Серхіо Перес (Мексика, «Рейсінг Пойнт»)
  10. Ландо Норріс (Великобританія, «Макларен») - 19,541
За підсумками сезону Формули-1 Льюїс Хемілтон достроково здобув чемпіонство після Гран-прі Туреччини з 332-ма очками. Друге місце посів Валттері Боттас (205), а третє – Макс Ферстаппен (189).

У Кубку конструкторів переміг «Мерседес» (540 очок). На другому місці - «Ред Булл» (282), а на третьому - «Макларен» (184).

Сезон завершиться 13 грудня на Гран-прі Абу-Дабі.