У неділю, 8 грудня, у рамках 17-го туру Української Прем'єр-ліги львівські "Карпати" у рідних стінах зазнали рогромної поразки від чернігівської "Десни" з рахунком 2-6.

Гості одразу взялися за справу і захисник "Десни" Максим Імереков відкрив рахунок вже на 3-й хвилині зустрічі. Подвоїв перевагу підопічних Олександра Рябоконя Олександр Філіппов, реалізувавши 11-метровий на 16-й хвилині матчу. Проте, на перерву команди пішли за рахунку 1-2, хавбек львів'ян Єгор Назарина скоротив відставання, забивши з пенальті.

У другому таймі нічого не змінилось, "Десні" знову вдалось забити швидкий м'яч, відзначився Владислав Калітвінцев. "Зелено-білі" зуміли вдруге скоротити відставання, нападник Александру Бойчук точним ударом зробив рахунок 2-3.

Проте, надія "Карпат" жила не довго, гол Хльобаса та дублі Калітвінцева і Філіппова остаточно зруйнували мрії львів'ян на позитивний результат. У підсумку, 2-6.

Варто зазначити, що "зелено-білі" не можуть перемогти у 9-му матчі поспіль.