Григорій Козловський, президент ФК «Рух» прокоментував перемогу українського гурту Kalush Orchestra на музичному конкурсі Євробачення-2022.

«Вітаю хлопців із гурту Kalush! Ви – молодці. Виступ – неймовірний! А слова, які ви промовили зі сцени про Маріуполь та Азовсталь, заслуговують на ще більший респект. Україна = перемога", - сказав Козловський

Та як же без скандалів. Йдеться про суддівське рішення, за яким польський виконавець Крістіан Охман з піснею River не отримав жодного балу від українського журі.

«Це справжній іспанський сором! Голосували вони, а соромно мені! Щиро хотів би попросити вибачення перед поляками! Для тих, хто не в темі: українські судді не віддали польському виконавцю жодного балу. І це ганебно! Ми живемо в такий час, коли справді без жодних масок стає зрозуміло, хто є наші брати, а хто ні. Польський народ – це наші найкращі друзі», - заявив Григорій Козловський.

Свою позицію, як член суддівської колегії, висловлював вокаліст  формації “Піккардійська терція” Андрій Капраль у спецетері NTA . Він пояснив принцип оцінювання виступів під час конкурсу та відреагував на обурення українців щодо голосування. Та прикрий посмак все ж залишився.
"І мені соромно за цих наших так званих журі, які заблукали між двома соснами. Я більш ніж переконаний, що український народ віддав польському артисту найбільше голосів. Але за наше це журі я хотів дуже перепросити», – також написав Козловський на своїй сторінці в Фейсбуці.

Раніше ми писали:

ІА "Вголос": НОВИНИ