ЛЬВІВ, 27 ТРАВНЯ, PRESSTIME.COM.UA. - Голова Львівської облради Мирослав Сеник доручив профільній комісії облради підготувати на розгляд наступної сесії питання про розпуск обласної Територіальної виборчої комісії.
Таке доручення Сеник дав у відповідь на заяву фракції БЮТ про те, що Галина Юрків має право повернутися до виконання депутатських обов'язків, адже суд не скасував рішення ТВК, яким УНП відмовлено у припиненні її повноважень.
Як повідомляло агентство, Галицький районний суд Львова, розглянувши позовну заяву УНП до Львівської обласної ТВК у справі скасування депутатських повноважень Галини Юрків, виніс ухвалу, якою лише частково задовольнив вимоги УНП. Суд визнав рішення ТВК неправомірним, тобто таким, що прийняте з певними порушеннями. Суд в той же час не зобов'язав ТВК скасувати вже прийняте рішення, відповідно до якого УНП відмовлено у клопотанні про припинення повноважень Галини Юрків. Отож Галина Юрків в даний час має всі підстави для продовження своїх депутатських повноважень.
15 квітня на сесії ЛОР депутатська комісія з питань законності оприлюднила висновок, згідно з яким Галина Юрків не є депутатом Львівської облради.
11 березня Львівська обласна ТВК відхилила клопотання УНП про позбавлення Галини Юрків депутатства. УНП оскаржила це рішення у суді.
Галина Юрків стала депутатом Львівської обласної ради за списком Українського народного блоку Костенка і Плюща на виборах до органів місцевого самоврядування 31 березня 2006 року.
4 серпня 2006 року депутат Львівської облради Галина Юрків написала заяву про вихід з лав фракції УНП і входження до фракції БЮТ.
10 грудня 2007 року Львівська обласна конференція виборчого блоку Українського народного блоку Костенка і Плюща проголосували за позбавлення повноважень депутата Галини Юрків.
Козак Юрків
ІА "Вголос": НОВИНИ