Максим Козицький порівняв зарплати чиновників у Києві та у Львівській ОВА

Голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький порівняв зарплати чиновників у Києві та працівників Львівської адміністрації. Про це він написав у Фейсбук.
 
Дуже цікава інфографіка ! Погортайте, придивіться.
 
За останні чотири місяці середня зарплата чиновників в Україні зросла на 32% і сягнула 50 тисяч гривень.
 
Фахівець Нацкомісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, отримує 90 тисяч гривень на місяць, Антимонопольний комітет України – 88 тисяч, Апарату Верховна Рада України – 67 тисяч, Секретаріату Уповноважений із захисту державної мови – 55 тисяч, і лише оклади працівників обласних державних адміністрацій різко контрастують на цьому тлі.
 
Працівник Львівська обласна державна адміністрація в середньому отримує менше ніж 12 тисяч гривень посадового окладу.
 
Таким чином його зарплата у понад двічі нижча, ніж у працівника центральних органів влади. Бо Кабінет Міністрів України вирішив, що зарплати службовців адміністрації мають дофінансовувати з місцевих бюджетів.

 
Львівська ОВА неодноразово звертала увагу уряду, що оплачувати працю держслужбовців має держава, а не місцеві бюджети, які і без того перевантажені критично важливими видатками.
 
Максим Козицький звернувся до Кабміну з пропозицією або ліквідувати адміністрації, якщо вони не потрібні, або реформуйте, або спробуйте врешті з повагою ставитись до людей, які працюють на державу !

ІА "Вголос": НОВИНИ