Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук сподівається, що за час його прем'єрства економіка країни зросте хоча б на 7%.

Про це повідомляє НВ.

Серед своїх завдань Гончарук назвав:

  1. Зростання ВВП перший рік на 5%, а протягом наступних чотирьох — щонайменше на 7%, що приведе до створення 1 млн робочих місць у наступні п’ять років.
  2. Розвиток інфраструктури та зв’язку: відновлення 24 тис. км доріг, 15 аеропортів і п’яти морських портів, запуск внутрішніх водних шляхів, покриття території України швидкісним інтернетом.
  3. Забезпечення українців високим прожитковим мінімумом, який врахує витрати, зокрема на комунальні послуги. «На те, що зараз називають прожитковим мінімумом, вижити неможливо. А якщо вижити на це неможливо, то це вже не прожитковий мінімум. Плюс ми будемо працювати над тим, щоб цифри в платіжках зменшилися», — обіцяє прем'єр.
  4. Суттєве зменшення шкідливих викидів. «Екологічне питання у нас точно в пріоритеті. Потрібно підтримувати розвиток відновлюваної енергетики та скорочувати енерговитрати. Потрібні інвестиції в комплексну систему енергетичної та екологічної ефективності», — зазначає Гончарук.
  5. Держава у смартфоні. 2020-й рік буде роком цифровізації країни. З 1 жовтня 2019-го Уряд вже планує відмовитися від паперового документообігу між державними органами влади.
«До кінця цього року ми плануємо завершити повну інвентаризацію країни», - підсумував голова Кабміну.

Як писав «Вголос», прем’єр-міністр України Олексій Гончарук очікує, що слідом за Міністерством внутрішніх справ Служба безпеки України також візьметься за ліквідацію управління з боротьби з економічною злочинністю (УБЕЗ).

ІА "Вголос": НОВИНИ