Заступник голови російського радбезу Дмитро Медведєв, який відомий своїми скандальними заявами, пригрозив Києву. Приводом для нових погроз стало надання нової сучасної зброї для ЗСУ від західних партнерів.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Мовляв, відповідь РФ буде «жорсткою», якщо Україна застосує американські ракети дальністю 150 км та завдасть ударів по території Росії чи анексованого Криму.

«Наша відповідь може бути будь-якою. Про це цілком впевнено сказав президент Росії. Ми не ставимо собі жодних обмежень і залежно від характеру загроз готові застосовувати всі види зброї. Відповідно до наших доктринальних документів, включаючи основи ядерного стримування. Можу вас запевнити: відповідь буде швидкою, жорсткою та переконливою», - сказав Медведєв. 

Путінський посіпака заявляє, що можливі удари по півострову не примусять Москву сісти за стіл переговорів. Мовляв, саме на це  розраховують у США. Натомість ситуація загостриться.

«Результат буде прямо протилежний. Жодних переговорів у цьому випадку не буде, будуть лише удари відплати. Запалає вся Україна, що залишилася під владою Києва», - висловився Дмитро Медведєв. 

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ