Двоє підлітків вирішили побавитися батьковою зброєю. В результаті один з хлопців отримав вогнепальне поранення живота та руки.

Про це повідомляє поліція Львівської області.
 
Так, 9 травня на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про 17-річного львів’янина, який отримав вогнепальне поранення живота та руки. 
 
Як встановили правоохоронці, хлопець отримав поранення у квартирі одного з будинків у Львові.
 
Того дня до 16-річного сина власника помешкання прийшов його товариш віком 17 років. Молодший показував старшому батькову зброю - мисливську гладкоствольну рушницю та випадково з необережності здійснив постріл, внаслідок якого гість отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню, де йому діагностували, зокрема «проникаюче вогнепальне поранення живота та передпліччя».
 
Працівники поліції вилучили зброю та розпочали за фактом кримінальне провадження за ст.128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
 
Проводяться слідчі дії.
 
Правоохоронці  також закликають власників неухильно дотримуватись правил зберігання зброї. Так, зброя та бойові припаси до неї мають зберігатися в металевих ящиках чи сейфах, при цьому зброя має бути в розрядженому стані. Звісно, власники повинні унеможливити доступ до зброї та боєприпасів сторонніх осіб, а особливо дітей.
 
Читайте також у «Вголосі»:  У Львові жінка померла у власному помешканні. 
 

ІА "Вголос": НОВИНИ