У неділю, 2 травня, форвард збірної України Роман Яремчук забив ще один гол за бельгійський «Гент».

У першій грі плей-оф за право зіграти у єврокубках наступного сезону 25-річний футболіст забив у ворота «Мехелена».

Команда українця після першого тайму поступалася з рахунком 0:2. На 46-й хвилині Яремчук отримав круглого поблизу штрафного майданчика гостей. Роман зумів прорватися до воріт «Мехелена» та прицільно пробити у кут воріт.

Вже на 49-й хвилині «Генту» вдалося зрівняти рахунок. Гольову передачу віддав ще один українець Роман Безус. Забитим м’ячем відзначився Оджіджа-Офое. Більше голів команди не забивали.

Цього сезону Яремчук зіграв 38 поєдинків за «Гент», в яких 21 раз відзначився у воротах суперників.