Один із найвідоміших у світі хакерів Пейтер Затко очолив службу безпеки у соцмережі Twitter. Там він буде займатися боротьбою з дезінформацією, технічними багами і маніпуляціями з платформою.

Пейтер Затко відомий під псевдонімом «Мадж». Після 45-60-денного випробувального терміну хакер візьме на себе управління ключовими функціями безпеки, передає Gadgets.ndtv.com.

"Я не знаю, чи зможе хтось налагодити безпеку Twitter, але Пейтер Затко був би першим в моєму списку", – заявив топ-менеджер Google та колишній бос Затко в DARPA Ден Кауфман.

Раніше, нагадаємо, хакер керував безпекою в єдинорога електронних платежів Stripe. До цього він працював над спеціальними проєктами в Google. Крім того, він працював в Агентстві перспективних оборонних досліджень і проєктів Пентагону (DARPA) над видачею ґрантів на проєкти з кібербезпеки.

У соцмережі серйозні проблеми із безпекою стало відомо в середині липня. Тоді хакери зламали Twitter-акаунти багатьох світових лідерів та знаменитостей. У них на сторінках з'явилося повідомлення:

"Я з радістю подвоюю всі платежі, відправлені на мою адресу BTC! Ви відправляєте 1000 доларів, я повертаю 2000 доларів! Робіть це тільки протягом наступних 30 хвилин".

Всього за кілька годин шахраї вже встигли "заробити" понад 100 тисяч доларів. Внутрішнє розслідування показало, що доступ до конфіденційної інформації хакери отримали зсередини компанії.

ІА "Вголос": НОВИНИ