Мета проєкту – дати шанс кожному футболісту-аматору віком від 17-ти до 23-ох років стати професіоналом. Переможець реаліті «Хочу у Футбол» підпише контракт із футбольний клубом «Рух» на 6 місяців або ж отримає грошовий приз – 100 тисяч гривень.

Про це повідомила медіаслужба футбольного клубу «Рух». Проєкт складається з двох етапів. Під час першого – відбудеться 7 селекційних відборів у семи містах України – Львові, Чернігові, Житомирі, Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові.

Аби подати заявку на участь, необхідно заповнити анкету на сайті проєкту.

У кожному зі семи міст оберуть по троє найкращих футболістів. Фінальний раунд відбудеться на тренувальній базі «Руху», де новостворена команда проведе повноцінний збір, за підсумками якого і визначать переможця проєкту.

Головний тренер проєкту «Хочу у Футбол» – Віталій Кварцяний. На селекційних зборах працюватимуть також інші футбольні експерти – спортивний директор «Руху» Володимир Лапіцький і запрошена зірка. Допомагатиме учасникам в адаптації харизматичний Михайло Кополовець.

Більше деталей, а також дати селекційних відборів у містах і правила – читайте на сайті «Хочу у Футбол».

У новому випуску особистого відеоблогу «Оба-На!!!» почесний президент футбольного клубу «Рух» Григорій Козловський докладніше розповів про старт нового масштабного проекту.

Проєкт відбуватиметься за підтримки YouTube-каналу «Бомбардир» та компанії FAVBET.

ІА "Вголос": НОВИНИ