Путін від нейтральної позиції переходить до відвертих погроз європейським країнам. Поділилася думками про те, чому Путін постійно шантажує, чи наважаться Європа, НАТО, США таки відкрито підтримати й допомагати Україні, народний депутат України VIII скликання Ганна Гопко в прямому етері програми «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

 Українці мають бути готовими до різних варіантів розвитку подій. Найважливіше завдання – суб’єктність України.

«Ніхто не знає, що в Путіна в голові, – каже Гопко. – Зараз він заробляє н6а погрозах. Та ніхто не знає, чи зможуть вони перерости в реальні атаки. Тому Україні потрібно підвищувати обороноздатність, мобілізовувати дух, дбати про територіальну оборону. І це має бути до остаточної перемоги, відновлення територіальної цінності та суверенітету».

Також, на думку Ганни Гопко, важливим є покращення економіки нашої держави, щоб була можливість утримувати збройні сили й самостійно купувати нове озброєння, а не чекати, поки західні партнери дадуть нам використану зброю.

Варіантом відповіді на запитання, чому Путін постійно шантажує, Гопко називає його хитку позицію як керівника Росії.

«За понад двадцять років він так доцарювався, що зараз має найнижчу підтримку серед населення. Путін розуміє, що не зможе виграти виборів при такому падінні рейтингів, соціально-економічній напрузі в державі, конфліктами з територіальними претензіями тощо. Виправити ситуацію прагне за рахунок зовнішньої політики. І маємо Захід, який підставив чужу другу щоку, тобто німці домовилися про «Північний потік- 2», блокувавши в НАТО поставки зброї в Україну. Ми повинні розуміти, що сита Європа не буде нас відстоювати, а якщо виникне питання нас здати, то зробить це», –   вважає Ганна Гопко.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ