«Європейська солідарність» лідирує у рейтингах політичних сил, а партія «Слуга народу» опустилась на друге місце в рейтингу.

Такі дані соціологічного дослідження публікує Socis.

Якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі, за партію «Європейська Солідарність» готові проголосувати 12,25% від усіх опитаних. Партія «Слуга народу» опустилась на друге місце, її готові підтримати 12,1% від усіх опитаних.

Інші партії, за даними Socis, мають такі результати: «Батьківщина» 8,25% від усіх опитаних, ОПЗЖ 7,8%, «Розумна політика» 5,5%. Решта партій мають нижчі показники.

Терміни проведення дослідження: 11 – 16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області.

Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв'ю склала 12 хвилин.

Як відомо, лідерство партії «Європейська солідарність» у двох опитуваннях в листопаді та у грудні також фіксував Київський міжнародний інститут соціології.

За даними опитування, яке було проведене 3-11 грудня, за «ЄС» готові проголосувати 13,7% від усіх опитаних. За партію «Слуга народу» готові віддати голоси 12,8% від усіх.

Як свідчать дані КМІС, підтримка партії Петра Порошенка за рік зросла на 1,8%. Натомість партія Зеленського втратила відповідно 0,7%.

ІА "Вголос": НОВИНИ