Терористичне угруповання «Ісламська держава» назвала теракт у «Крокус Сіті Холі» в Підмосков’ї своєю «найжорстокішою атакою за останні роки».

«Ісламська держава» опублікувала фото терористів, одяг яких збігається з одягом затриманих, фото яких публікувала ФСБ. Це повідомлення опублікувало близьке до ІД агентство Amaq, передає група SITE, що відстежує активність терористів у соцмережах.

Згідно з опублікованим повідомленням, троє бойовиків відкрили стрілянину по людях у залі для глядачів, четвертий у цей час підпалював будівлю. Стверджується, що терористи були озброєні кулеметами, пістолетами і ємностями із запальною сумішшю. Перед атакою вони довгий час спостерігали за будівлею «Крокуса».

У повідомленні йдеться, що бойовики ІД збиралися напасти на «великий натовп християн». Члени угруповання підкреслили, що теракт був організований через війну, оголошену ІД країнами, які борються з ісламом.

Також було опубліковано фотографію з нападниками. The Insider зазначає, що колір, крій і принт на одязі двох із бойовиків із кадру збігається з одягом затриманих, про яких звітувало ФСБ.

Телеграм-канал Brief опублікував знімки затриманих і зіставив їх із кадром, поширеним Amaq. Імовірно, трьох нападників ідентифіковано за знімком.

Як заявили в МВС РФ, четверо підозрюваних у скоєнні теракту є іноземними громадянами. 

У п'ятницю ввечері у підмосковному Красногорську в концертному залі Crocus City Hall сталася стрілянина під час концерту гурту «Пікнік». За останніми даними, загинуло 133 особи, більше 100 людей дістали поранень.

ІА "Вголос": НОВИНИ