В Іспанії влада тимчасово закрила деякі популярні пляжі, зокрема в районі Коста-Бланка, після появи там отруйних морських слимаків, відомих як «блакитні дракони» (Glaucus atlanticus). За інформацією місцевої влади та ЗМІ, ці істоти, попри свій невеликий розмір, несуть серйозну загрозу для людей.

Про це пише CNN.

«Блакитний дракон» – це різновид молюска, який харчується іншими отруйними істотами, і накопичує їхні токсини, що робить його укус значно небезпечнішим.

«Контакт з цією морською твариною може бути небезпечним і спричинити болісні опіки шкіри», – заявила поліція, додавши, що відпочивальникам на пляжі слід «бути вкрай обережними та уникати прямого контакту з тими, хто може з’явитися на піску. 

Мер міста Гуардамар-дель-Сегура Хосе Луїс Саес повідомив, що після виявлення двох особин «блакитного дракона» на пляжі було піднято червоний прапор, що забороняє купання. Наразі заборону скасовано, але діє попередження: туристам рекомендують не чіпати істот, навіть у рукавичках, і негайно повідомляти про їхню появу рятувальників.

ІА "Вголос": НОВИНИ