Із реорганізованої обласної психіатричної лікарні «Заклад» звільнять 120 працівників. Ще 163 переведуть на роботу до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні, до якої і приєднали медичну установу. 

Про це  повідомив департамент охорони здоров’я ЛОДА.

Львівська обласна рада ухвалила рішення приєднати психлікарню  «Заклад» колишнього Миколаївського району до обласної лікарні, що на вул. Кульпарківській у Львові, 13 квітня цього року. Підставою для цього стало те, що під час медреформи у Миколаївському районі виникли проблеми з виплатою зарплати медикам, через що вони неодноразово перекривали міжнародні дороги на Львівщині.

«Національна служба здоров’я України надає кошти певному закладу охорони здоров’я відповідно до кількості пацієнтів, яку заклад обслуговує. В результаті проведеного аналізу роботи психіатричної лікарні у місті Заклад, обласні депутати задля ефективного використання бюджетних коштів та оптимізації надання психіатричної допомоги прийняли рішення про приєднання лікарні Закладу до обласної клінічної психіатричної лікарні, що розташована у Львові», - зазначають у департаменті охорони здоров’я ЛОДА.

У зв’язку з вивільненням працівників, із Львівської облдержадміністрації на виплату заробітної плати скерують 7,4 млн грн.

Зараз у «Закладі» працює ліквідаційна комісія.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ