Глава Чеченської Республіки (Росія) Рамзан Кадиров заявив, що організатором вбивства Аміни Окуєвої є українські спецслужби. Про це він написав у своєму Telegram.
За його словами, звинувачення, які висуваються в Україні щодо Росії у зв'язку з вбивством Окуєвої, є спробою заплутати сліди. Він також додав, що справжнє ім'я Окуєвої – Наталя Нікіфорова.
«У Києві прекрасно знають, що Нікіфорову безжально розстріляли свої ж рідні спецслужби. Перефразовуючи Тараса Бульбу, можна сказати, хто породив, той і вбив», – написав глава Чечні.
Кадиров також наголосив, що Окуєва не має стосунку до Чечні.
«Символ революції і Майдану, дівчина в хустці і камуфляжі... Вона не має ніякого стосунку ні до Чечні, ні до чеченського народу», – написав він.
Як повідомлялося, 30 жовтня біля селища Глеваха Київської області невідомі відкрили вогонь по чеченських добровольцях – Аміні Окуєвій і Адаму Осмаєву. Окуєва загинула, Осмаєв поранений.
Попередній замах на Осмаєва і Окуєву було скоєно 1 червня на Подолі в Києві. Тоді Окуєва зуміла нейтралізувати і поранити нападника.
У Верховну Раду в листопаді внесуть закон імені Аміни Окуєвої – про захист свідків.
Сьогодні її вирішили поховати без публічного прощання.
ІА "Вголос": НОВИНИ