[media=78204,78208,78210,78213,78217,78220,78224,78226,78228,78230,78234]
Про це інформує прес-служба Караванської.
Показ колекції відбувся в Українському Національному Музеї в Чикаго. Побачити «Vyshyvanka Couture by Karavanska» на фенш-бенкет прийшло близько чотирьохсот гостей.
«Сама українська вишиванка і є Haute Couture. Зараз надто багато вишиванок-casual, машинної вишивки. Мені ж захотілося вдихнути сучасність у вінтажні вишиванки. Поєднати старовину, традиції, те, що перевірено віками, із найновішими тканинами, технологіями, сучасним кроєм. Порахувавши кількість вишиванок, які я створила за 16 років життя моєї торгової марки, я зрозуміла, що окремий бренд Vyshyvanka Couture вже існує», – каже Оксана Караванська.
У фіналі показу разом з моделями під мелодію партизанської пісні на подіум вийшли двоє хлопців-майданівців, які перебувають на лікуванні у Чикаго.
Показ колекції Караванської став преамбулою до масштабної етновиставки «Стильне століття шляхетного одягу», яку в Українському Національному Музеї у Чикаго відкриють уже найближчої п’ятниці, 3 жовтня.
ІА "Вголос": НОВИНИ