У Стамбулі (Туреччина) сьогодні стартував перший великий турнір з карате в олімпійському сезоні - 2021 Karate 1-Premier League Istanbul. Вже визначились фіналісти в жіночому куміте до 50 кг.

Про це інформує НОК на своїй сторінці у Facebook.

В цій категорії виступали дві львів'янки - Катерина Крива і Соломія Кміть. Досвідченіша Катерина стартувала з впевненої перемоги над полькою Марією Кернер (4:0), після чого потрапила на рейтинг-лідера ції вагової категорії, чемпіонку світу і багаторазову чемпіонку Європи Серап Озчелик з Туреччини.
Туркиня перемогла 3:1, але, вийшовши до фіналу, дала шанс Катерині поборотися за «бронзу». В першій сутичці львівська каратека виграла 2:1 в азербайджанки Мадіни Садігової, відтак позмагається у «бронзовому фіналі» з іранкою Сарою Бахманьяр - №4 світового рейтингу у категорії до 50 кг. Катерина Крива - №14.
А от Соломія Кміть поступилася 3:4 Нурані Алієвій з Азербайджану і завершила виступ після першої сутички.