Угорський «Ференцварош», який тренує Сергій Ребров, став чемпіоном національного чемпіонату. Про це повідомляє ТСН.

Команда українського фахівця в рамках 30-го туру змагання зазнала виїзної поразки від «Гонведа» з рахунком 2:3. Один із голів за «Ференцварош» забив екс-футболіст луганської «Зорі» Ігор Харатін. Це сталося на 54-й хвилині зустрічі.

Зазначимо, що за гостей виступає ще один українець, і також колишній луганчанин Іван Петряк. Обоє гравців вийшли у стартовому складі, але Петряка на 78-й хвилині замінили. Натомість Харатін провів у грі всі 90 хвилин.

Попри цю поразку, «Ференцварош» утридцяте в історії став найкращим у чемпіонаті, що є рекордом турніру. Вся річ в тому, що найближчий переслідувач клубу Реброва «Віді» не зумів раніше пререграти «Академію Пушкаша» (1:1) та втратив таким чином будь-які шанси на «золото». За три тури до кінця чемпіонату «Ференцварош» випереджає «Віді» на десять балів — 67 проти 57.

Як повідомляв «Вголос», Сергій Ребров отримує у футбольному клубі «Ференцварош» 1,5 млн євро на рік.