Йдеться про ексгравця збірної України з футболу Анатолія Тимощука.

Під час подружнього життя з Надією Навроцькою Тимощук зібрав колекцію дорогих ікон. Але після розлучення він переїхав до Росії та вивіз їх з собою. За її словами, повертатись футболіст в Україну не збирається.

Про це дружина футболіста розповіла в  ексклюзивному інтерв'ю fanday.net.

«Контрабандою в особливо великому розмірі (близько 10 мільйонів євро) Тимощук їх вивіз до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання тощо. Але вивіз їх до Росії, і вони перебувають у підвалі його квартири на Крестівському острові. Тимощук завіз це, начебто, українське надбання до Росії. Це були наші ікони, але по суті не можна вивозити такі цінності з України», – сказала вона.

Окрім цього, колишня дружина футболіста розповіла, що Тимощук зміг спокійно вивезти своє майно з Донецька та навіть отримав грамоту від самопроголошеного уряду так званої ДНР.

«А з Донецька теж Тимощук вивіз через свої зв'язки наше майно, все, що міг, до Росії. А чому б і ні? У перші роки війни Тимощук отримав навіть якусь грамоту від керівництва »ДНР«. Тож із Донецька теж може вивозити, що хоче. Тому я переконана, що із Росії Тимощук не збирається взагалі ніколи повертатися до України. Туди в Росію вітер йому якось дме сильніше, а він за вітром», – додала колишня дружина.

Нагадаємо, 42-річний Тимощук в Україні виступав за «Волинь» і «Шахтар». Залишив донецький клуб у 2007 році.За кордоном грав за «Зеніт», «Баварію» та «Кайрат». Також він є рекордсменом за кількістю зіграних матчів за збірну України – 144.

Наразі Тимощук працює асистентом головного тренера «Зеніту».

Читайте також: На чемпіонаті Європи з армрестлінгу троє львів’ян вибороли «золоті» медалі

ІА "Вголос": НОВИНИ