У четвер, 25 квітня, на сесії ЛМР міські депутати ухвалили рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Малоголосківській (біля будинку № 12-б), погодження укладання договору міни земельної ділянки та надання управлінню земельних ресурсів дозволу на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок. Проект передбачає нерівноцінний обмін комунальної земельної ділянки площею 2200 кв. м по вул. Малоголосківській на приватну територію по вул. Генерала Чупринки, площа якої всього 200 кв. м. Очевидно, що при укладенні договору місто Львів просто безкоштовно подарує приватній особі 20 сотиків землі в елітному районі міста під будівництво багатоповерхівки.

Про це повідомляє ГО «Розвиток Громади»

«За» це рішення проголосувало 45 депутатів. Двоє ухвалу не підтримали. Ще троє депутатів – утрималися від голосування.

Нагадаємо, 0,02 га землі по вул. Генерала Чупринки 70А в 2013 році було придбано на аукціоні Любіцькою Богданою Василівною під будівництво об’єкта торгівлі, за стартовою ціною 280 200 грн. В 2017 році вона звернулася до міської ради щодо видачі містобудівних умов і обмежень на будівництво на цій ділянці закритого кафе на 50 посадочних місць, але виконком дозволу не надав. Натомість чиновники запропонували Любіцькій Б. В. обмін на іншу земельну ділянку для здійснення підприємницької діяльності. В пояснювальній записці до проекту Ухвали зазначено, що на 200 кв. м землі по вул. Генерала Чупринки планується створення суспільно необхідного об’єкту містобудування.

Прийняття цієї Ухвали дозволило пані Любіцькій зареєструвати право власності на земельну ділянку по вул. Малоголосківській, яка станом на сьогодні навіть не має експертної оцінки вартості. Окрім цього комунальна земля в 11 разів більша за площею від приватної ділянки, яка запропонована для обміну!

За словами мешканців вул. Малоголосківської, які активно відстоюють введення мораторію на житлову забудову у своєму районі, земельна ділянка, яка йде на заміну, вже обгороджена парканом. По цій ділянці в вересні минулого року видані містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «МС-МК 8» багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Вчора, 24 квітня, на депутатській колегії, на зауваження представників ГО «Розвиток Громади» про нерівноцінний обмін, депутати ЛМР заявили, що стараються, таким чином, захистити інтереси землевласника! Цікаво коли міські обранці почнуть захищати права львів’ян?!

Додамо, що приватний підприємець Любіцька Богдана Василівна, займається роздрібною торгівлею алкогольними напоями і надання їй, для здійснення підприємницької діяльності 0,22 га неоціненої комунальної землі під багатоквартирне житлове будівництво є неприхованою аферою, внаслідок якої місто і громада втрачає сотні тисяч доларів.

ІА "Вголос": НОВИНИ