Сьогодні, 12 серпня, вулицю Лесі Українки, яка вважається однією із найтуристичніших вулиць міста позбавили семи дерев. Комунальники розбили короби, в який перебували зелені дерева та вивезли їх.
На цьому факті наголошує у групі «Проблеми Львова» у соцмережі її адміністратор Roman Kravets
Справа в тому, що ці дерева було висаджено у короби на вулиці Лесі України навесні 2017 р. Вазони облаштували молодими деревцями. Сам проєкт озеленення вулиці реалізували за кошти ЄС (70%), а також самих мешканців вулиці (30% вартості).
Озеленення вулиці відбулося у межах програми «Громади в дії».
На 7 дерев'яних контейнерів з деревами тоді витратили 85 тис. грн., з яких 27 тис. профінансували мешканці та власники місцевих ресторанів і магазинів. Їх тут чимало, а точніше майже усі перші поверхи вулиці зайняті бізнесом.
![](/uploads/media/df/b4/dfb41d46e84c3347c089161766e39dc8_w320.jpg)
Упродовж п'яти років деякі вазони (контейнери) були частково пошкоджені. Кореспондент «Вголосу» на власні очі бачив як комунальники відламували дошки на вулиці Лесі Українки вгорі. Їх просто відривали, демонтуючи вазон.
У підсумку дерева прибрали із вулиці, яку вони прикрашали. «Немає дерев, немає проблем», - резюмує автор допису.
ІА "Вголос": НОВИНИ