На аверсі - стилізоване зображення рук під час плетіння маскувальної сітки - одного з найбільш поширених видів волонтерства під час війни, на реверсі - стилізована карта України у вигляді маскувальної сітки як символ єднання країни у допомозі фронту

Національний банк України присвятив волонтерам пам’ятну монету Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам. Її випуск приурочено до Міжнародного дня волонтера, який відзначається сьогодні, 5 грудня. Про це повідомила пресслужба НБУ

«Монета присвячена українським волонтерам, які донатять, організовують збори коштів, здобувають і доставляють техніку, спорядження, продукти, ліки, шукають і знаходять шляхи для вирішення найнагальніших потреб захисників та захисниць України», - йдеться у повідомленні Нацбанку.

Автор дизайну монети - молодий художник, студент Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Олександр Резніков, скульптор - Володимир Атаманчук.

На аверсі - стилізоване зображення рук під час плетіння маскувальної сітки - одного з найбільш поширених видів волонтерства під час війни, на реверсі - стилізована карта України у вигляді маскувальної сітки як символ єднання країни у допомозі фронту.

Монету номіналом 5 гривень виготовлено з нейзильберу, тираж - до 50 тисяч штук.

Повідомляється, що з 6 грудня придбати пам’ятну монету можна в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ, а пізніше монети поступово реалізовуватимуться банками-дистриб’юторами - Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк та Приватбанк.

ІА "Вголос": НОВИНИ