Міністри закордонних справ країн Балтії та Польщі на зустрічі в Ризі закликали збільшити військові поставки Україні, а також посилити антиросійські санкції, особливо в енергетичному секторі.

Про це повідомили в МЗС Латвії, пише Укрінформ.

«Було обговорено найефективніші способи допомоги Україні в боротьбі з російською воєнною агресією. Міністри закордонних справ були одностайні в тому, що необхідно продовжити та активізувати поставки військової техніки й озброєння. Санкційний режим проти росії також необхідно посилити, передбачивши подальші обмежувальні заходи в енергетичному секторі», - зазначили в МЗС.

Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс зазначив, що нинішні зміни у безпековій ситуації в регіоні потребують переорієнтації політики НАТО.

«Ми хочемо домогтися постійної присутності військ НАТО в країнах Балтії та Польщі, що дало б нам змогу протистояти будь-якій загрозі з боку росії й білорусі та захистити кожен сантиметр нашої території», - сказав Рінкевичс.

Міністри також домовилися про подальшу співпрацю у сфері енергетики з метою забезпечення незалежності від російських ресурсів у найкоротші строки.

Читайте також на сайті ІА «Вголос»:

ІА "Вголос": НОВИНИ