У середу, 4 серпня, відбувся матч першого попереднього етапу Кубка України з футболу.

Львівські «Карпати» на стадіоні України приймали «АФСК Київ».

Упродовж тривалого часу «леви» не могли відзначитись у воротах суперника. Господарі поля постійно атакували, однак захист та голкіпер гостей відбивали навалу «карпатівців». Про це інформує ІА «Вголос».

«Зелено-білі» вийшли вперед на 78-й хвилині. Під час подачі з кутового помилився голкіпер «АФСК Київ». Цим скористався Денис Галенков, який нещодавно вийшов на заміну, – 1:0!

На 85-й хвилині Чачуа класно пробив п’ятою та подвоїв перевагу львівського клубу. На цьому гольова феєрія не закінчилася. «Карпати» забили втретє. Під завісу протистояння відзначився Олександр Єрмаченко. Футболіст вийшов на поле на 84-й хвилині. Він швидко зумів віддати гольову передачу на Чачуа та відзначитись у воротах суперника.