У четвер, 13 травня, в Тернополі на стадіоні імені Шухевича відбувся фінал Кубка України.

У двобої зустрілися київське «Динамо» та луганська «Зоря». Вже на старті протистояння травму руки отримав Миколенко. Його вимушено замінив Миколенко.

За два тайми жодній з команд не вдалося відкрити рахунок у матчі. «Динамівці» створили чимало нагод, однак кіпер «Зорі» Васіль неодноразово рятував власну команду.

Основний час закінчився 0:0. У першому додатковому таймі кияни зуміли вирватися вперед. На 98-й хвилині контратака «біло-синіх» закінчилася забитим м’ячем Циганкова.

Згодом Жуніньйо вдарив по ногах Буяльського, арбітр призначив пенальті. Васіль продемонстрував хорошу реакцію та парирував удар Циганкова.

Більше голів команди не забивали, «Динамо» - переможець Кубка України-2021! Кияни завоювали требл, адже перемогли у трьох турнірах в сезоні.