У 5-му турі Ліги націй збірна Німеччини удома перемогла збірну України з рахунком 3-1.

До слова, у першому колі Бундестім здобула мінімальну перемогу з рахунком 2:1.

Рахунок у грі відкрили українці: Яремчук, отримавши пас від Зубкова, на 12-й хвилині вивів гостей уперед - 0-1.

Однак господарі більше забити підопічним Шевченка не дозволили.

Натомість самі відправили м'яч у ворота П'ятова тричі.

На 23-й хвилині Сане рахунок у поєдинку зрівняв, а згодом дубль оформив Вернер, забивши на 33-й (головою після навісу Горетцки) та 64-й (після флангового прострілу Гінтера) хвилинах.

У підсумку, «бундестім» здолала Україну 3-1.

Зазначимо, напередодні матчу головний тренер збірної України Андрій Шевченко підтвердив інформацію про те, що чотири гравці національної команди здали позитивні тести на коронавірус. Раніше повідомлялося, що позитивні тести виявились у таких гравців як Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Віктор Коваленко і Віктор Циганков.

Ліга націй УЄФА. Груповий етап. Ліга A. Група 4. 5-й тур.

Німеччина – Україна - 3:1