Представники клінічної лікарні швидкої допомоги Львова знову звернулися до депутатів з проханням виділити 500 тисяч гривень на встановлення скульптури на фонтані на території лікарні.

Як пояснив технічний директор лікарні Володимир Гончарук, на території лікарні є басейн, якого зараз реконструюють та проводять заміну внутрішнього покриття.

«Це є пожежна водойма. І аби це не була звичайна калабаня, ми просимо додаткові кошти, щоби встановити туди скульптуру. Благодійник виділить 200 тисяч гривень на влаштування фонтану, що грає, і систему фільтрації води. А щоби було гарно, то ще треба встановити скульптуру. Вона матиме терапевтичний ефект», - каже Володимир Гончарук.

Водночас як з’ясувалося під час засідання  депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради, лікарня вже три місяці тому зверталася з таким проханням. І депутати попросили фотографії майбутньої скульптури та просили пояснити чому не було оголошено конкурс на створення цього мистецького витвору. Проте, здається, досі ще ніхто не знає який матиме вигляд скульптура. Натомість лікарня зменшила кошторис на сто тисяч і тепер просить вже 500 тисяч.

«Скульптуру подарує благодійник. Ми тільки відшкодуємо йому вартість матеріалів», - переконує Володимир Гончарук.

Згадка про благодійника обурила депутатів. Вони згадали благодійну скульптуру-покруч, яку нещодавно встановили у центрі міста. І питання знов перенесли.

Нагадаємо, як уже повідомляв «Вголос», два тижні тому представники лікарні швидкої допомоги вже зверталися до членів комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради з проханням виділити півмільйона гривень на цей фонтан. Але їм відмовили.

 

ІА "Вголос": НОВИНИ