Самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка могли отруїти під час візиту до Москви на парад 9 травня, де він з'являвся на публіці разом із Володимиром Путіним.

Про це повідомляє The Mirror.

68-річний Лукашенко, який майже чверть століття утримує владу у своїй країні, мав вигляд важкохворого під час промови Путіна до «Дня Перемоги».

Білоруський політолог Дмитро Болкунець припустив, що, можливо, Лукашенка отруїли, оскільки він не міг зробити й 300 кроків поруч із Путіним. Коли ж він перебував серед інших людей під час виступу російського лідера, на його правій руці виднілася пов'язка.

Журналісти також зазнімкували Лукашенка, який спочатку попросив Путіна, а потім і співробітника російської служби безпеки відвезти його до Могили невідомого солдата в Олександрівському саду.

Потім представник Мінська дещо незграбно прогулювався поруч із 70-річним головою Кремля, який зовні здавався здоровим. Судячи з усього, йому було важко нахилитися разом з іншими лідерами і покласти квіти до меморіалу.

Нагадаємо, «Вголос» писав, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко мав поганий вигляд на параді у москві. Після «свята» його повезли до лікарні, а звідти вже у Білорусь. Він не з'явився на обід до диктатора путіна.

ІА "Вголос": НОВИНИ