У середу, 15 травня, Львів попрощається з полеглими військововими Володимиром Сойком та Богданом Дуликом.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Зранку о 09:45 у храмі Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Сяйво, 60) відбудеться молитва і прощання з воїном Володимиром Сойком.

Чин похорону захисників Володимира Сойка та Богдана Дулика розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Воїна Володимира Сойка поховають на Личаківському кладовищі, а воїна Богдана Дулика – на Сихівському кладовищі. 

Володимир Сойко (28.08.1993-07.05.2024) Уродженець села Гримайлівка Львівської області.

Навчався у Ліцеї «Гроно» Львівської міської ради. Здобував освіту у Національному університеті «Львівська політехніка». У 2015 році покинув навчання та добровільно став на захист Батьківщини від російських загарбників. Проходив службу у складі Військової служби правопорядку, виконував завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Після повернення почав працювати агентом техпідтримки у міжнародних компаніях.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист держави. Впродовж останнього періоду давав відсіч окупантам у лавах 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на Донеччині.

У Володимира Сойка залишилися батьки, двоє братів, цивільна дружина та величезна родина. 

Богдан Дулик (21.08.1975-10.05.2024) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №73. Здобув професійно-технічну освіту у місцевому училищі. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

У мирний час працював у Приватному акціонерному товаристві «Львівський електроламповий завод «Іскра», а впродовж останнього часу – у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини до складу військової частини А4728. Виконував завдання на південному напрямку.  

У Богдана Дулика залишилися дружина, донька, брат і сестра.

ІА "Вголос": НОВИНИ