Відповідне рішення виконком прийняв сьогодні.
Начальник адміністративно-господарського управління Львівської міськради Валентина Бартошик розповіла, що ці заходи передбачають оптимізацію роботи Центрів обслуговування мешканців у районних адміністраціях, впровадження електронної розсилки внутрішніх документів, створення розділу „Послуги для мешканців” на офіційні Інтернет-сторінці міської ради
Валентина Бартошик зазначила, що тепер громадяни матимуть можливість подавати свої звернення у всіх пунктах обслуговування при райадміністраціях не залежно від типу адміністративної послуги, по яку вони звертаються.
Серед затверджених заходів передбачається створення електронного та друкованого каталогів послуг, інформаційних карток послуг, брошур, довідників та інших друкованих матеріалів, що розповідатимуть про публічні послуги. Для вивчення рівня задоволення громадян якістю надання таких послуг будуть проводити опитування споживачів.
ІА "Вголос": НОВИНИ