У Копенгагені триває чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. За підсумками третього дня змагань медальний залік очолила збірна України. При цьому підопічні тренера Юрія Чебана здобули всі нагороди за один день.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА, одним із тріумфаторів став і львів’янин Віталій Вергелес. Він входив до складу четвірки разом із волинянами Андрієм Рибачком та Юрієм Вандюком і полтавцем Тарасом Міщуком. Тренує Віталія Роман Бундз.

Боротьба за золото була надзвичайно  напруженою: український екіпаж випередив польський лише на 0,1 секунди.

Загалом, збірна Україна на третій день чемпіонату світу в данському Копенгагені показала свій найкращий в історії виступ на змаганнях такого масштабу. В активі українців – три золота й одне срібло. Наша команда вийшла на перше місце у загальнокомандному заліку.