Українська спортсменка Юлія Ткач-Остапчук здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з боротьби у Римі та стала триразовою чемпіонкою цих змагань.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Ткач-Остапчук перемогла росіянку Інну Тражукову з рахунком 2:1 у ваговій категорії до 62 кілограмів. До цього українська спортсменка перемогла представницю Білорусі Вероніку Іванову та колишню представницю України Тетяну Омельченко, яка зараз виступає за Азербайджан.

Також 14 лютого, на чемпіонаті Європи з боротьби у Римі срібло здобула українка Аліна Акобiя в категорії до 57 кг. Ще дві українські борчині – бронзові нагороди. Це Ірина Коляденко (до 65 кг) і Аліна Махиня-Бережна (до 72 кг).

Минулого року на міжнародному турнірі «Дан Колов – Нікола Петров» з видів спортивної боротьби, що відбувся у Болгарії, у ваговій категорії до 62кг у жіночій боротьбі перемогу здобула львівська борчиня Юлія Ткач.