Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на прес-конференції сьогодні.

Андрій Садовий розказав, що допомагати у впровадженні проекту міськраді буде компанія Майкрософт - Україна, з керівником якої Дмитром Шимківом він зустрівся сьогодні зранку.

Як повідомив Андрій Садовий, проект має декілька ключових точок: створення внутрішнього порталу Львівської міської ради, запровадження електронного документообігу, який забезпечить ефективність роботи посадовців та швидке опрацювання документів, створення якісного центру обслуговування мешканців за європейськими стандартами, запровадження якісної роботи Call-центру, який забезпечить швидке реагування на телефоні скарги мешканців у форматі 24/7.

Для мешканців у перспективі електронне урядування передбачає подання звернення он-лайн, відслідковування руху своєї заяви он-лайн, перегляд стану оплати житлово-комунальних послуг. 

ІА "Вголос": НОВИНИ