У Варшаві, Польща, триває Кубок світу з фехтування на візках, участь у якому беруть 145 спортсменів з 19 країн світу. Україну представляють 15 атлетів. За два змагальні дні, 8-9 липня, українці вже здобули 10 медалей: 4 золоті, 3 срібні і 3 бронзові.

Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Учора відзначились успішними виступами львівські спортсмени. Так, Наталія Морквич виграла золоту медаль у жіночій рапірі в категорії А. Також «срібло» здобули Андрій Демчук (чоловіча рапіра, категорія А) та Антон Дацко (чоловіча рапіра, категорія В).

Додамо, що 5-6 липня також у Варшаві національна паралімпійська збірна команда України з фехтування на візках дуже впевнено виступила на чемпіонаті світу з фехтування на візках.

Українські фехтувальники здобули три золоті та одну срібну нагороди і посіли перше командне місце у світі. Зокрема, золоту медаль у складі чоловічої шабельної команди виборов Андрій Демчук (категорія А) та Антон Дацко (категорія В), а Анаталія Морквич стала срібною медалісткою у складі жіночої шабельної команди.

Нагадаємо, львівські веслярі виграли дві медалі на чемпіонаті України в Дніпрі.