Наразі регіон знаходиться у «помаранчевій» зоні карантину.

Про це повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут, на сьогоднішньому брифінгу в ЛОДА, 21 січня.

На його думку, якщо така ситуація з коронавірусом на Львівщині продовжуватиметься й надалі, то вже через два тижні область можуть перевести в «червону» зону.

«Епідситуація значно ускладнюється. Більшість захворювань зараз викликані штамом «Омікрон». Так, він певною мірою легко переноситься, але фіксуємо великий ріст захворюваності, значну кількість хворих, а серед них однозначно будуть люди, які переносять хворобу важко. Це тільки початок росту захворюваності, ще далеко до піка. «Омікрон» вже виявили у восьми областях України. Його висока контагіозність призведе до великої кількості захворілих», — зазначив Олег Когут.

Нагадуємо, сьогодні Кабінет міністрів України відправив Івано-Франківську область у «червону» зону. Відомо, що в даному регіоні вже кілька днів погіршується ситуація з коронавірусом, а показники захворюваності лідирують серед інших областей України.

ІА "Вголос": НОВИНИ