У середу, 24 квітня, у Львівській області прощатимуться з чотирма Героями, які загинули в російсько-українській війні.
Про це повідомила Львівська ОВА.
Богдан Мирош – житель села Старий Яричів Новояричівської громади Львівського району. Був стрільцем військової частини А4026. Загинув 18 квітня 2024 року в районі населеного пункту Новомихайлівка Покровського району Донецької області. Йому був 31 рік.
![](/uploads/media/2c/96/2c96c3627f2271e56001011c805c672b_w640.jpg)
Сергій Ворочек – житель Стрия. Був старшим сержантом, стрільцем військової частини А7276. Загинув поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині.
![](/uploads/media/31/ee/31ee4cb708a952e5ae92a96e9c7f129c_w640.jpg)
Тарас Сорока – львів’янин. З початком повномасштабного російського вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Згодом переведений до 33-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ. Виконував бойові завдання на Сумщині та Донеччині.
![](/uploads/media/56/55/565543c5f8yz923d10fe993a5c08a3a7_w640.jpg)
Назар Карпенко – житель села Низи Белзької громади Червоноградського району. Службу ніс у військовій частині А4026. Загинув 18 квітня 2024 року на Донеччині.
![](/uploads/media/3d/69/3d69fd503b07974f7f5a5108e4f98a50_w640.jpg)
ІА "Вголос": НОВИНИ